XMOON.PL - Najlepszy portal dla meżczyzn - FACET

Gdzie poznać fajną dziewczynę? Może na siłowni?

Obecnie coraz trudniej zbudować trwałe związki i coraz więcej osób żyje samotnie. Poszukiwanie partnerki to tez nie taka prosta sprawa. Wiele osób zastanawia się gdzie może spotkać jakąś fajną osobę jeśli w jego otoczeniu zamieszkania czy pracy nie ma odpowiedniej kandydatki.

2024-02-23 08:44  |  B. Wojciechowski
Gdzie poznać fajną dziewczynę? Może na siłowni?
Materiał: materiał własny

Dużo mężczyzn wybiera się na siłownie z planem poznania fajnej zgrabnej dziewczyny. Bo przecież jeśli ktoś chodzi na siłownie to już jest duży plus, jest systematyczny, wytrwały, dba o siebie i o swoją kondycje. Takie mamy wyobrażenie o kobietach z siłowni.

Poniekąd jest trochę w tym prawdy – jeśli ktoś nie jest wytrwały długo na siłownie nie pochodzi bo po miesiącu stanie się dla niego monotonna i znajdzie 1000-ce powodów aby nie pójść na trening.

Ale wróćmy do poszukiwań partnerki. Po pierwsze – szansa na spotkanie wielu kobiet jest zdecydowanie większa niż normalnie w życiu, po drugie, na pewno większość jest zadbanych – jeśli ktoś przykłada dużą uwagę do wyglądu, po trzecie – zawsze łatwiej jest tam zaczepić dziewczynę niż na ulicy.

Ale. Z reguły patrzymy przez pryzmat naszych oczekiwań i chęci. Teraz popatrz na siebie. Siłownia to miejsce gdzie chodzą pasjonaci i osoby dbające o siebie – jeśli dopiero zaczynasz a nie wyglądasz – bądźmy szczerze dobrze zbudowany możesz mieć trochę większe problemy na poznanie tam fajnej osoby bo będziesz musiał rywalizować w wieloma innymi facetami – a uwierz mi wielu będzie naprawdę dobrze zbudowanych zadbanych i przystojnych, a wtedy możesz wypadać blado.

Materiał własny

Owszem siłownia daje jakiś potencjał poznawania osób – ale najlepiej jak będziesz tam chodził dla siebie dla ćwiczeń a nie z naciskiem na poznanie dziewczyny. Ale możesz za to chodzić tam np. ćwicząc rozmowy z nieznajomymi kobietami. To tez dobra praktyka i ważna w życiu.

tagirandkidziewczynypodrywaniesiłowniazwiązkikobieta
POLECANE
 
 
TRENING
KOBIETA
ROZRYWKA & CIEKAWOSTKI
 
PLECY i mięsień czworoboczny
Mięsień czworoboczny biegnie od barku wzdłuż kręgosłupa ...
Ćwiczenia rąk i brzucha. Workout 24
Wiem wiem – mobilizacja do ćwiczeń to wielkie wyzwanie. Ale ...
Stalowa kondycja - jak zacząć ćwiczyć
Chcesz poprawić kondycję. Postanowiłeś sobie że wreszcie ...
P O L E C A M Y
Brama do piekła w Turkmenistanie
Tak nazywają ją okoliczni mieszkańcy jak również turyści odwiedzający to miejsce.
Armatka z płyt CD. Pomysłowy sposób na niszczenie płyt.
Każdy z nas ma jakieś hobby. Jedni czytają książki inni ...
Bądź własnym architektem wnętrz
Każdy z nas chciałby mieć ładne mieszkanie i czuć się w ...
P O L E C A M Y

Informacje główne
O nas
Firma
Regulamin
Kontakt
 
Kontakt
Warszawa, al. Wilanowska 105/30
tel.
e-mail: firma@xmoon.pl