XMOON.PL - Najlepszy portal dla meżczyzn - FACET

HIFU - innowacyjna technologia ultradźwiękowa alternatywą dla zabiegów chirurgicznych

Technologia HIFU (High Intensity Focused Ultrasound) od kilku lat robi zawrotną karierę na rynku medycznym. Zabiegi, w których wykorzystuje się działanie skoncentrowanej wiązki ultradźwięków, uznaje się dziś za jedne z najbardziej rewolucyjnych rozwiązań medycyny estetycznej. Bezinwazyjny lifting twarzy i modelowanie ciała bez skalpela - to właśnie w wielkim skrócie jest w stanie zaoferować innowacyjna technologia HIFU. Dlaczego ultradźwięki są dziś jedną z lepszych metod przeciwdziałania starzeniu skóry i miejscowej otyłości? Na to pytanie odpowiedzieli specjaliści z warszawskiej Kliniki Miracki, która specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów z wykorzystaniem technologii HIFU.
2018-03-26 22:25  |  Artykuł sponsorowany
Materiał: materiał własny

Ultradźwięki - metoda znana medycynie od dawna

Zastosowanie ultradźwięków w medycynie nie jest tak naprawdę niczym nowym. Od ponad 20 lat wykorzystuje się je w celach diagnostycznych i terapeutycznych, a ich najpowszechniejszym zastosowaniem są badania USG (ultrasonografia). W latach 90. ubiegłego stulecia metoda HIFU zaczęła służyć również leczeniu niektórych guzów, np. prostaty czy chorób nerek. Od kilku lat możemy natomiast zaobserwować coraz częstszą obecność fal ultradźwiękowych w gabinetach medycyny estetycznej, gdzie wykorzystuje się je do walki z procesem starzenia, utratą jędrności skóry czy nadmiarem tkanki tłuszczowej w wybranych miejscach. Technologia HIFU, która wykorzystuje ultradźwięki w postaci bezpiecznej fali akustycznej, bardzo szybko zyskała zaufanie lekarzy, w tym specjalistów z warszawskiej Kliniki Miracki, którzy swoim pacjentom są w stanie zaoferować aż dwa zabiegi z wykorzystaniem tej metody: SonoQueen i Ultraformer III.

,,Przeprowadzane w naszej klinice zabiegi z wykorzystaniem urządzenia Ultraformer to prawdziwy hit w zakresie liftingu twarzy oraz ciała. To pierwsze tak skuteczne narzędzie pracy, które pozwala wykonać precyzyjny, a zarazem nieinwazyjny i cieszący się długotrwałymi efektami zabieg liftingujący praktycznie każdego obszaru ciała - od najmniejszych, takich jak okolice oczu czy podbródek, aż po zajmujące znacznie większą powierzchnię części ciała, takie jak brzuch, ramiona czy uda. Wielowymiarowe odmłodzenie, ujędrnienie i wyszczuplenie wybranych obszarów twarzy oraz ciała to efekty, jakie jesteśmy w stanie osiągnąć również przy pomocy drugiego posiadanego przez nas urządzenia: SonoQueen. Jego ogromną zaletą jest nie tylko błyskawiczne, skoncentrowane i selektywne działanie, lecz także brak uciążliwych dolegliwości bólowych podczas zabiegu” - tłumaczy dr Krzysztof Miracki, lekarz medycyny estetycznej i entuzjasta nowoczesnych technologii.

Technologia HIFU - w czym tkwi jej prawdziwy sekret?

Tym, co odróżnia technologię HIFU od innych metod liftingujących znanych w medycynie estetycznej, jest jej niezwykła precyzja. Energia z urządzenia emitującego ultradźwięki dzięki odpowiednio dobranym różnym głowicom koncentruje się na docelowej głębokości, nie przerywając przy tym bariery skórnej. Dla pacjenta oznacza to wykonanie liftingu twarzy lub ciała bez potrzeby nacinania skóry, a tym samym narażania go na trudny do zniesienia ból, widoczne blizny czy długi okres rekonwalescencji pozabiegowej. Zabiegi z wykorzystaniem technologii HIFU stanowią zatem doskonałą alternatywę dla tradycyjnego liftingu twarzy wykonywanego metodą chirurgiczną.

Technologia HIFU posiada też pewną przewagę nad innymi metodami liftingu skóry twarzy i ciała. Zabieg z jej wykorzystaniem można przeprowadzać bez względu na porę roku i warunki pogodowe - w przypadku zabiegów laserowych skóra nie powinna być poddawana ekspozycji słonecznej na około 4 tygodnie przed zabiegiem i po nim. Ultradźwięki spotkały się z uznaniem pacjentów również ze względu na mniejsze ryzyko niektórych skutków ubocznych niż w przypadku zastosowania metod laserowych, np. blizn i przebarwień, szczególnie w odniesieniu do laserów starszej generacji.Minimalnie nasilone pozabiegowe skutki uboczne, głównie pod postacią obrzęku obszaru zabiegowego pozwalają na wykonanie zabiegu bez wyłączania się z normalnego funkcjonowania. Zazwyczaj jednorazowy zabieg wystarcza do osiągnięcia dobrze widocznych i trwałych efektów.

Specjaliści z Kliniki Miracki podkreślają jednak, że technologia HIFU to przede wszystkim wysokie bezpieczeństwo dla pacjenta. Głowice urządzeń SonoQueen i Ultraformer III pozwalają na wytworzenie terapeutycznego efektu termicznego, dzięki precyzyjnemu deponowaniu energii akustycznej na ściśle określoną głębokość tkanek, przez co HIFU można zaliczyć do całkowicie nieinwazyjnych i najbezpieczniejszych metod leczenia skóry.

Więcej informacji o zabiegach z wykorzystaniem technologii HIFU znajdziesz na stronie:

http://klinikamiracki.pl/lifting-bez-skalpela-najlepsza-oferta-nieinwazyjne-innowacyjne-zabiegi-technologii-hifu-czeka/

POLECANE
  • NA PORTALU
Gdzie poznać fajną dziewczynę? Może na siłowni?
Silnik o mocy 10000 KM eksploduje podczas wyścigu
Symulacja 3D przestrzeni kosmicznej i obcych światów
EXTREME
Ekstremalne zawody kitesurfinowe Coast 2 Coast

Ekstremalne zawody kitesurfinowe Coast 2 Coast

2018-04-13 16:05
WODA
Fenomenalny przejazd ulicami San Francisko - Ken Block

Fenomenalny przejazd ulicami San Francisko - Ken Block

2018-01-20 16:04
ZIEMIA
Nowy sposób na dotarcie do dziewiczych szczytów Alaski

Nowy sposób na dotarcie do dziewiczych szczytów Alaski

2018-01-04 14:01
POWIETRZE
SEKS
Modelka Philine Pi Roepstorff

Modelka Philine Pi Roepstorff

2018-04-10 20:52
DZIEWCZYNY
Modelka Jamie Conrad

Modelka Jamie Conrad

2018-03-29 15:20
DZIEWCZYNY
Xenia Deli młodziutka modelka kusicielka

Xenia Deli młodziutka modelka kusicielka

2018-02-23 12:10
DZIEWCZYNY
GADŻETY
PowerUp FPV papierowy dron sterowany za pomocą głowy

PowerUp FPV papierowy dron sterowany za pomocą głowy

2017-03-30 07:53
INNE
TISSOT TXL

TISSOT TXL

2017-03-09 08:53
ZEGARKI
Własny osobisty dron? Tak to możliwe. Nixie

Własny osobisty dron? Tak to możliwe. Nixie

2017-03-03 17:05
ZEGARKI
R E K L A M A
Stalowe ramiona i twardy piceps
2018-04-04 21:43:12
Mięśnie rąk są bardzo ważną partia mięśni jeśli chcesz ...
Kondycja - praca zespołowa najlepiej z sąsiadką
2018-03-14 19:01:54
Nie jest łatwo utrzymać motywację i wrzucić w rytm naszego ...
Ćwiczenia rąk i brzucha. Workout 24
2018-02-23 11:50:48
Wiem wiem – mobilizacja do ćwiczeń to wielkie wyzwanie. Ale ...
Atak lwa na dziecko. Dzikie koty atakują od tyłu.
2018-04-16 14:11:51
Dzikie koty to zabójcze drapieżniki. Są śmiertelnie niebezpieczne i na dodatek bardzo szybkie.
Sposób na chwasty w ogrodzie. Ocet
2018-04-08 12:03:50
Jeśli masz ogród to wiesz że najbardziej niepożądane są ...
Co zrobić żeby kwiatki dłużej stały w wazonie?
2018-04-03 12:37:10
Zawsze gdy kupujemy kwiaty chcemy aby jak najdłużej stały ...
Brama do piekła w Turkmenistanie
2018-03-25 12:20:45
Tak nazywają ją okoliczni mieszkańcy jak również turyści odwiedzający to miejsce.
Niesamowici ludzie i niesamowite zdjęcia - kompilacja
2018-03-12 11:00:27
Film to kompilacja fantastycznych zdjęć nakręconych aby pokazać ...
Granie w gry na telefonie może Cię słono kosztować
2018-02-03 22:59:07
Większość z nas chociaż raz w życiu zagrała w jakąś grę ...
P O L E C A M Y

Copyright © 2014 Xmoon Corporation   |    Portal dla mężczyzn   |    Męski Świat  Facet   |    Dodaj do ulubionych  |  Napisz do nas

Forma 24
Ćwicz i zadbaj o kondycję, wygląd i zdrowie
Twoja forma domowymi sposobami
Nie zawsze masz czas wybrać się na siłownie. Ale możesz dbać o swoją formę domowymi sposobami. Przedstawiamy nasze zestawienie ćwiczeń.
KLATKA PIERSIOWA zestaw ćwiczeń
Klatka piersiowa jest jednym z istotnych elementów budowy naszej całej sylwetki i bardzo wyraźnie ...
 stat4u