XMOON.PL - Najlepszy portal dla meżczyzn - FACET

Gdzie poznać fajną dziewczynę? Może na siłowni?

Obecnie coraz trudniej zbudować trwałe związki i coraz więcej osób żyje samotnie. Poszukiwanie partnerki to tez nie taka prosta sprawa. Wiele osób zastanawia się gdzie może spotkać jakąś fajną osobę jeśli w jego otoczeniu zamieszkania czy pracy nie ma odpowiedniej kandydatki.

2016-04-18 14:45  |  B. Wojciechowski
Gdzie poznać fajną dziewczynę? Może na siłowni?
Materiał: SOMBILON PHOTOGRAPHY | GALLERY | VIDEOGRAPHY via Foter.com /

Dużo mężczyzn wybiera się na siłownie z planem poznania fajnej zgrabnej dziewczyny. Bo przecież jeśli ktoś chodzi na siłownie to już jest duży plus, jest systematyczny, wytrwały, dba o siebie i o swoją kondycje. Takie mamy wyobrażenie o kobietach z siłowni.

Poniekąd jest trochę w tym prawdy – jeśli ktoś nie jest wytrwały długo na siłownie nie pochodzi bo po miesiącu stanie się dla niego monotonna i znajdzie 1000-ce powodów aby nie pójść na trening.

Ale wróćmy do poszukiwań partnerki. Po pierwsze – szansa na spotkanie wielu kobiet jest zdecydowanie większa niż normalnie w życiu, po drugie, na pewno większość jest zadbanych – jeśli ktoś przykłada dużą uwagę do wyglądu, po trzecie – zawsze łatwiej jest tam zaczepić dziewczynę niż na ulicy.

Ale. Z reguły patrzymy przez pryzmat naszych oczekiwań i chęci. Teraz popatrz na siebie. Siłownia to miejsce gdzie chodzą pasjonaci i osoby dbające o siebie – jeśli dopiero zaczynasz a nie wyglądasz – bądźmy szczerze dobrze zbudowany możesz mieć trochę większe problemy na poznanie tam fajnej osoby bo będziesz musiał rywalizować w wieloma innymi facetami – a uwierz mi wielu będzie naprawdę dobrze zbudowanych zadbanych i przystojnych, a wtedy możesz wypadać blado.

Materiał: HealthGauge via Foter.com / CC BY

Owszem siłownia daje jakiś potencjał poznawania osób – ale najlepiej jak będziesz tam chodził dla siebie dla ćwiczeń a nie z naciskiem na poznanie dziewczyny. Ale możesz za to chodzić tam np. ćwicząc rozmowy z nieznajomymi kobietami. To tez dobra praktyka i ważna w życiu.

tagirandkidziewczynypodrywaniesiłowniazwiązkikobieta
POLECANE
 
 
TRENING
SEKS
ROZRYWKA & CIEKAWOSTKI
 
Jak motywować się do ćwiczeń i zwalczyć nasze lenistwo.
Tak, tak. Największym Twoim wrogiem żeby wymigać się od ćwiczeń ...
Kondycja - jak zacząć biegać?
Każdy chciałby mieć dobrą kondycję ale nasza natura jest ...
5 rad jak zacząć biegać
Bieganie kiedyś wydawało się dziwactwem, ale w ostatnim czasie ...
P O L E C A M Y
Czytanie książek jako hobby
Wiele osób na pewno powiedziało by czytanie książek to nie ...
Most który nigdy się nie kończy
Jeśli lubisz spacery, szczególnie nad wodą to to jest super ...
Mechaniczny samuraj z prawdziwym mieczem
Japończycy zawsze przodowali w innowacyjnych pomysłach. Tym ...
P O L E C A M Y

Informacje główne
O nas
Firma
Regulamin
Kontakt
 
Kontakt
Warszawa, al. Wilanowska 105/30
tel.
e-mail: firma@xmoon.pl