XMOON.PL - Najlepszy portal dla meżczyzn - FACET

Skuteczne antywirusy dla Twojego komputera

Za sprawą dzisiejszej technologii cyberataki stały się zjawiskiem dużo bardziej powszechnym oraz częściej spotykanym. Ofiarami cyberprzestępców często są osoby prywatne, jednak to firmy są o wiele bardziej narażone na wszelkiego rodzaju ataki.

2022-07-28 08:37  |  Artykuł sponsorowany
Skuteczne antywirusy dla Twojego komputera
Materiał: materiał własny

Za sprawą dzisiejszej technologii cyberataki stały się zjawiskiem dużo bardziej powszechnym oraz częściej spotykanym. Ofiarami cyberprzestępców często są osoby prywatne, jednak to firmy są o wiele bardziej narażone na wszelkiego rodzaju ataki. Firmowe sprzęty przechowują ogromne ilości poufnych danych, takich jak numery kont bankowych, numery transakcji oraz wiele innych, istotnych informacji. Ich utrata prowadzi nie tylko do przestojów i opóźnień w pracy, ale może grozić też dużo poważniejszymi konsekwencjami. Skuteczne antywirusy są więc rozwiązaniem, które zapewni dobrą ochronę naszych urządzeń.

Materiał: materiał własny

Wielozadaniowe antywirusy dla wszystkich urządzeń

Programy antywirusowe to wyposażenie, które obowiązkowo powinno się znaleźć na każdym urządzeniu, takim jak komputer stacjonarny, laptop, tablet czy też smartfon. Pomagają bowiem chronić przechowywane dane, hasła oraz rzeczy, znajdujące się na dysku twardym, jak również dbają o zabezpieczenie naszych urządzeń przed programami szpiegującymi, szkodliwymi wirusami oraz pozostałymi złośliwymi oprogramowaniami. By zapewnić skuteczną ochronę komputerów, antywirusy skanują systemy operacyjne, by znaleźć zainfekowane pliki, a w przypadku ich wykrycia – informują o ich obecności oraz o tym, czy wprowadziły jakieś zmiany. Dbają też o dokładne sprawdzenie plików, które mogą zainfekować nasz system, szyfrują internetowe połączenia z użyciem VPN czy też zapewniają osłonę kamery internetowej.

Teamnet-Software – gwarancja najlepszej jakości usług

Skuteczne i niezawodne wyposażenie sprzętów elektronicznych znajdziemy jedynie w sprawdzonych źródłach. Teamnet-Software to sklep internetowy, w którym możemy otrzymać najlepszej jakości systemy operacyjne, programy antywirusowe, pakiety biurowe oraz wiele innych, specjalistycznych oprogramowań. Rozwiązania te dedykowane są zarówno osobom prywatnym, jak również korporacjom. Dzięki wysokiej jakości produktom w atrakcyjnych cenach, Teamnet-Software spełni wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

System Windows 8.1 oraz jego możliwości

Jednym z popularnych systemów operacyjnych wyprodukowanych przez firmę Microsoft jest Windows 8.1. Stworzony został z myślą o użytkownikach urządzeń dotykowych, lecz działa on świetnie również w przypadku komputerów PC oraz laptopów. System działa szybko i wydajnie, co sprawia, że praca na nim staje się dużo bardziej komfortowa i efektywna. Za sprawą nowego, ulepszonego interfejsu, korzystanie z systemu jest proste i intuicyjne. Windows 8.1 sprawdzi się świetnie zarówno do pracy i nauki w domu, jak również w biurze. Zależnie od tego, gdzie system będzie użytkowany, powstały jego konkretne, dostosowane wersje: Home, Professional oraz Enterprise.


tagiantywiruswirusyzabezpieczenie komputerabezpieczeństwocyberatakcyberprzestępcyskanowanie
POLECANE
 
 
EXTREME
ZDROWIE
ROZRYWKA & CIEKAWOSTKI
 
Piwo i najwiekszy mit z nim związany
Każdy pewnie słyszał że od piwa to rośnie tzw. brzuch piwny. A czy na pewno tak jest?
Jessienna naturalna odporność w 5 krokach
Jesień to okres gdy o przeziębienia bardzo łatwo.
Jak pozbyć się kaca. Szybkie porady.
Chyba większość z nas doświadczyła chociaż raz kaca po ...
P O L E C A M Y
Niesamowity wyścig w Chinach rowerem po 1000 kamiennych schodach
Na ciekawy ale też i szalony pomysł wpadli organizatorze wyścigu SkyGate w Chińskim Tianmen’s.
Wakeboarding – sport i zabawa idealne na wakacje
Zbliża się lato i za chwile będą wakacje. Większość nas ...
Jazda na krawędzi. Polak Michał Kollbek i szlak White Line.
Jazda po lesie, chodnikach, czy murkach. No tak wszyscy to widzieliśmy ...
Zakupy ubrań to nie tylko domena kobiet. Facet też powinien mieć trochę ubrań.
Każdy wie że kobiety uwielbiają kupować ciuchy. Na zakupach ...
Męskim być. Cześć I.
Większości z nas wydaje się to banalne, a wręcz śmieszne. ...
Codzienny zestaw do pracy. Skórzana teczka, biznesowe dodatki.
Skórzana aktówka, teczka zawsze była synonimem luksusu. Jest ...
P O L E C A M Y

Informacje główne
O nas
Firma
Regulamin
Kontakt
 
Kontakt
Warszawa, al. Wilanowska 105/30
tel.
e-mail: firma@xmoon.pl