XMOON.PL - Najlepszy portal dla meżczyzn - FACET

PORTAL DLA MĘŻCZYZN - FACET - MĘSKI ŚWIAT

Przygotuj ciało do lata – ranking najlepszych fat burnerów

Większy ruch w siłowniach i klubach fitness oznacza, że lato zbliża się wielkimi krokami. Osoby zainteresowane sezonowym odchudzaniem i modelowaniem ciała chętnie też sięgają po spalacze tłuszczu. Sprawdź, które preparaty wybrać, by uzyskać efekty.

2017-04-03 10:42  |  Artykuł sponsorowany
Tweet
Przygotuj ciało do lata – ranking najlepszych fat burnerów
Materiał: materiał własny

Fat burnery, zwane również spalaczami tłuszczu, to preparaty wspomagające odchudzanie. Przyspieszają proces redukcji tkanki tłuszczowej, pomagając pozbyć się gromadzonego zimowymi miesiącami tłuszczu. Warto jednak pamiętać, że środki odchudzające nie mają w sobie żadnej tajemnej mocy, która pozwoliłaby na walką z tkanką tłuszczową bez żadnego wysiłku. Tylko w połączeniu ze zdrową dietą oraz regularną aktywnością fizyczną są w stanie przynieść pożądane rezultaty.

Rodzaje spalaczy tłuszczów

Fat burnery to ogólna grupa preparatów wspomagająca odchudzanie. W zależności od zawartych w nich substancji, można podzielić je na termogeniki oraz preparaty przyspieszające proces lipolizy.

• Termogeniki

Termogeniki to grupa fat burnerów polegająca na wywoływaniu procesu termogenezy. Najogólniej rzecz ujmując, chodzi o podkręcenie metabolizmu i podnoszenie wewnętrznej ciepłoty ciała. Zwiększa to wydatki energetyczne, w efekcie czego organizm zmuszony jest czerpać dodatkową energię z zapasów zgromadzonych w tkance tłuszczowej. Efekt termogenezy jest silniejszy, jeśli wraz z suplementacją realizowany jest plan treningowy. W spalaczach tłuszczu pobudzających termogenezę można znaleźć m.in. takie substancje jak: kofeina, guarana, zielona herbata, synferyna (z gorzkiej pomarańczy), zingeron (pozyskiwany z imbiru), kapsaicyna (obecna np. w papryczkach chilli).

• Przyspieszacze lipolizy

Przyspieszacze lipolizy to grupa produktów, które usprawniają rozpad długołańcuchowych kwasów tłuszczowych na wolne kwasy tłuszczowe. W ten sposób działa m.in. L-karnityna występująca w wielu preparatach dostępnych na rynku. Jej rola sprowadza się do ułatwienia transportu kwasów tłuszczowych o długich łańcuchach do mitochondriów, gdzie ulegają rozpadowi na wolne kwasy tłuszczowe. Jednocześnie wpływa na szybsze spalanie tłuszczu podczas wysiłku fizycznego.

Najlepsze fat burnery – ranking

Wybór jednego najlepszego fat burnera jest bardzo trudny, także z uwagi na szeroki asortyment tego typu produktów. Różnią się one niuansami, w efekcie czego nie jest łatwo podjąć właściwą decyzję. Ponadto każdy użytkownik ma inne potrzeby i oczekiwania, dlatego nie pozostaje nic innego jak tylko... eksperymentować. Szczególnie, że wszystkie spalacze tłuszczu możesz kupić w SFD w dobrej cenie – dzięki kodom promocyjnym dostępnym na AleRabat.com. Testowanie konkretnych preparatów pozwoli wybrać rozwiązanie idealnie wpisujące się w oczekiwania. Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych spalaczy tłuszczu, które warto wziąć pod uwagę. Charakteryzują się bardzo dobrym składem oraz pozytywnymi opiniami osób stosujących tego typu suplementy.

• Olimp – Thermo Speed Extreme Mega

To fat burner, który powstał z myślą o ekstremalnym spalaniu tkanki tłuszczowej. Bazuje na opracowanej naukowo kompozycji aktywnych składników – najlepszych termogeników zwiększających wydatki energetyczne. Połączenie właściwości tyrozyny, piperyny, kofeiny, synferyny oraz epigalokatechiny daje zadowalające rezultaty. Nie tylko wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej, ale również wspiera procesy prowadzące do kształtowania definicji mięśni.

• BSN – Hyper Shred Edge

Jest to nowej generacji reduktor tłuszczu, który nie tylko przyspiesza proces spalania tkanki tłuszczowej, ale również wspiera budowę wartościowej masy mięśniowej. Zawarte w preparacie składniki odpowiadają za podkręcenia tempa metabolizmu oraz zwiększenie wydatków energetycznych. Poprawiają jednocześnie koncentrację podczas treningu, co przekłada się na realizację założonego planu treningowego. Hyper Shared Edge zawiera takie składniki jak: kofeina, ekstrakt z gorzkiej pomarańczy, kapsaicyna oraz stymulatory nootropowe. Z uwagi na aktywne substancje, świetnie sprawdza się jako źródło energii przed treningiem.

• Nutrex – Lipo 6 Black

To spalacz tłuszczu, który bazuje na pięciu sprawdzonych składnikach przyspieszających redukcję tkanki tłuszczowej. Zawiera substancje należące do grupy termogeników – podnosząc wewnętrzną ciepłotę ciała, zwiększają wydatki energetyczne i zmuszają organizm do czerpania energii z zapasów tłuszczu. Forma płynna kapsułek sprawia, że są one lepiej wchłaniane i przyswajane przez organizm – to oznacza szybsze działanie.

• Trec – Clenburexin

Dzięki Clenburexin, redukcja tkanki tłuszczowej będzie łatwiejsza niż do tej pory. Formuła została opracowana w taki sposób, by przyspieszyć spalanie zgromadzonego nadmiaru tłuszczu, pozwalając uzyskać suchą masę mięśniową. Połączenie działania termogeników, substancji o właściwościach stymulujących i witamin przekłada się na podkręcenie metabolizmu oraz stłumienie nadmiernego apetytu. Wybierz preparat dostosowany do twoich oczekiwań, a następnie rozpocznij walkę o smukłą sylwetkę. Zaczynając już teraz, zdążysz do lata.

tagidietasiłowniaspalanie tłuszczówtreningciałosylwetka
Tweet
POLECANE
 
 
EXTREME
GADŻETY
ZDROWIE
 
NAJNOWSZE

Grosz do grosza, a będzie kokosza

Filatelistyka hobby nie tylko dla dzieciaków

BRZUCH ćwiczenia do 6 packa

Jakich unikać kobiet? Oszustek i kłamczuch

Kłutnie, obrażanie się, problemy w związku

Maszyna do składania papierowych samolotów z LEGO

KLATKA PIERSIOWA zestaw ćwiczeń

BRZUCH ćwiczenia do 6 packa
To jest największa bolączka mężczyzn. Każdy chciałby mieć ...
KLATKA PIERSIOWA zestaw ćwiczeń
Klatka piersiowa jest jednym z istotnych elementów budowy naszej ...
Arbuz w walce z tyciem i brzuchem
Według naukowców z Purdue University, którzy opublikowali ...
Jak kot spada na cztery łapy - slow motion
Koty zawsze budzą w nas zainteresowanie jak im udaje się zawsze ...
Uzależnienie od papierosów i nikotyny niszczy nie tylko zdrowie
Każdy zna, lub nawet ma w rodzinie osoby, które pala papierosy. ...
Szczęście w życiu, jak poprawić
Czy szczęście to dar z nieba, czy może kwestia odpowiednich ...
P O L E C A M Y

Informacje główne
O nas
Firma
Regulamin
Kontakt
 
Kontakt
Warszawa, al. Wilanowska 105/30
tel.
e-mail: firma@xmoon.pl